Právě teď DOPRAVA ZDARMA NAD 500 Kč! Po celé ČR na adresu, Zásilkovnu nebo Balíkovnu. více info | Vrácení a výměna zdarma!

Suchý zip háček + plyš samolepící 750613 bílý, šířka 3cm (v metráži)

Suchý zip komplet v provedení háček + plyš se samolepící vrstvou v bílé barvě. Oblíbený suchý zip skládající se ze dvou částí umožňuje spojovat různé materiály. Hodí se pro všechny typy oděvů či tvorbu dekorací. Doporučené je lepení na pevný, neporézní povrch, na němž lepidlo dokáže dobře přilnout. Před šitím lze zip přilepit na látku a zafixovat jej tak pro snadné přišití. Zip je dostupný v metráži a má šířku 3 cm a tloušťku 3 mm.
Na objednávku (do 14 dnů) Na objednávku (do 14 dnů) Produkt není ihned skladem. Objednané množství pro Vás zajístíme (zadáme do výroby nebo doobjednáme) do uvedeného počtu dnů.
SKU
73888
50 Kč / m
Množství
Suché zipy se nejčastěji využívají v textilním průmyslu při šití zapínání bund, mikin, kabátů, kalhot, batohů, úložných vaků atd. Často se využívají v obuvnictví, kde tento typ zapínání obuvi uvítají zejména maminky malých dětí. Suchým zipem lze také připevnit různé předměty, reklamy, nápisy, obrázky a další.
Více informací
Rozměr šířka 3 cm
Složení / materiál 100% polyamid
Popis barvy / vzoru bílá
Ošetřovací symboly (textové pole)

Význam prac&aiacute;ch symbolů

EAN (čárový kód) 2501910149233
Ostatním se také líbí...